Mirë se vini në faqet e internetit tonë!

PRODUKTET

 • Freza me CNC

 • Surface Grinder Machines

 • Torno CNC

 • rrethore Machines

 • lathes

 • mulliri Machines

 • Mulliri Machines shpuese

 • Makinat e shpimit

 • Bench Top Metal Lathes

 • Të Machines Slotter

 • Machines Press

 • Çekiç ajri

 • shaper Machines

 • Veshje hobbing Machines

 • Profile Bender

 • Machines Sheet Metal

RRETH NESH

Profili i Kompanisë

Tengzhou Hoton Machinery Co, LTD është themeluar në vitin 2006, dhe është prodhues profesional makinë në Kinë. Nuk janë 480 punëtorë, prej të cilëve 60 janë inxhinierë. Ajo ka një sipërfaqe prej 46.000 metër katror, ​​asetet e përgjithshme 30.000.000. Ajo ka një dyqan të 350 pajisjeve dhe aftësinë të mirë të produkteve të projektimit dhe prodhimit. Ajo ka leje cilësisë eksportit nga viti 2007, dhe ka të drejtën e eksportit të dhënë nga Komiteti Shtetëror Jashtme Ekonomike të Tregtisë në vitin 2008.

LAJME

Çfarë është fletë makine kanate metalike? A frenave është një makinë të metaleve që lejon Bending e fletë metalike. Një frenave kornizë lejon vetëm për kthesa të thjeshta dhe rrudha, ndërsa një frenave box-dhe-pan gjithashtu lejon një për të ...

Metal Band Saw Bandsaw Sawing Machine G5018WA Loading 40HQ container for our Brasil Customers
Metal Band Saw Bandsaw Sawing Machine  G5...
Milling Machine LM1450A and Lathe Machine Loading Container
Milling Machine  LM1450A and Lathe Machin...

Na dërgoni mesazhin tuaj:

WhatsApp Online Chat!