China Vertical Machining Center VMC850 Manufacturer and Supplier | Hoton
Mirë se vini në faqet e internetit tonë!

Vertical Machining Center VMC850

Përshkrim i shkurtër:

VERTIKALE Machine Qendra TIPARET: 1. trup i avionit dhe komponentet kryesore janë forca të lartë gize, stabilitet microstructure, të sigurojë stabilitetin e mjet makine për përdorim afatgjatë. kolona 2. në fund të një strukture tip tipit urë, e kombinuar me bazën e madhe kuti, në masë të madhe të zvogëlojë dridhje e makinës në prerje të rënda 3. para tensioni top precision Screw shtysë 4. shpejtësi të lartë, saktësi të lartë, ngurtësi e lartë gisht dizajn njësi 5. e ndarjes vaj-ujë 6. automa përhershme ...


Detail Product

Produkt Tags

VERTIKALE Machine Qendra TIPARET:

1.The trup i avionit dhe kryesore komponentët janë forca të lartë gize, stabilitet microstructure, siguruar

stabilitetin e mjet makine për përdorim afatgjatë.

kolona 2. në fund të një strukture tip tipit urë, e kombinuar me bazën e madhe kuti, në masë të madhe

reduktuar dridhje e makinës në prerje të rënda

3. tensioni para top precision vidhos makinë

shpejtësi 4. lartë, saktësi të lartë, ngurtësi e lartë njësi gisht

Dizajni 5. i ndarjes vaj-e ujit

6. lubrifikimi përhershme automatik

Sistemi thikë 7.Automatic scraping

Aplikacion:

qendra vertikale machining mund të aplikohet në shumë fusha të tilla si përpunim mekanik dhe myk

prodhimit, canadapt nga roughing të përfunduar kërkesat e përpunimit, ka karakteristikat e

saktësi të lartë, efikasitet të lartë, është widelyused në Hapësirë ​​ajrore, industria ushtarake, myk, automobil,

Motorët me djegie të brendshme, makineri tekstile, përpunimit makineri kimike, naftës, elektronikë dhe industri të tjera.

SPECIFIKIMET:

SPECIFIKIMET

NJËSITË

VMC850

X-aks udhëtimit

mm

900

Y-aks të udhëtimit

mm

550

Z-aks udhëtimit

mm

550

madhësia Tabela

mm

1100 x 500

Ngarkesa maksimale tabela

kg

500

T-çarë (numri automat x gjerësi x katran)

mm

5-18-100

fuqia gisht

kw

7.5

Shpejtësia maksimale gisht

rpm

8000

kundërvënie shpejtë (X / P / Z)

mm / min

18000

ushqim prerje

mm / min

1-6000

hundë gisht në tryezë

mm

130-680

Qendra gisht te rreshti sipërfaqe distancë hekurudhor

mm

540

Maximum diametër mjet

mm

Φ130

Gjatësia maksimale mjet

mm

300

mjet maksimale peshojnë

kg

8

Saktësi Positioning

mm

± 0.008

Saktësi Përsëriteni

mm

± 0.0075

pesha e makinës

kg

5800

përmasat

mm

3600 cm x 2360 2500


  • Previous:
  • Next:

  • Na dërgoni mesazhin tuaj:

    Na dërgoni mesazhin tuaj:

    WhatsApp Online Chat!