Добредојдовте на нашите веб-страници!
 • Машински кабинети GBC-206-1

  Машински кабинети GBC-206-1

  Краток опис:

  HOTON MACHINERY КОЛИЧКА ЗА АЛАТ ТИП ТИП ТАБИ ЗА АЛАТ HOTON GBC-206-1 Капацитетот на количката за алати е 300 кг Со 4 големини 2 вртливи полиуретански тркала и сопирачки и 2 фиксни полиуретански тркала Фиоката и со брава со камери од познатата марка на Шангај.Обезбедени се безбедносна централна брава и систем за самозаклучување.

 • Машински кабинети SCC-201

  Машински кабинети SCC-201

  Краток опис:

  HOTON MACHINERY ТРИТИПА АЛАТКА КОЛИЧКА Со 4 големина 2 вртливи полиуретански тркала и сопирачки и 2 фиксни полиуретански тркала Вратата и фиоката се сите брава со камери што е позната марка од Шангај Дебелина 2мм од три лизгалки водич на фиоката ПАРАМЕТРИ НА ГОООД- 201 НЕТО ГОЛЕМИНА W700XD300XH660MM ДЕБЕЛИНА НА МАТЕРИЈАЛ 1.0mm ГОЛЕМИНА НА ПАКУВАЊЕ W710XD360XH260MM НЕТО ТЕЖИНА...

 • Машински кабинети SCC-201-1

  Машински кабинети SCC-201-1

  Краток опис:

  HOTON MACHINERY ТРИТИПА АЛАТКА КОЛИЧКА Со 4 големина 2 вртливи полиуретански тркала и сопирачки и 2 фиксни полиуретански тркала Вратата и фиоката се сите брава со камери што е позната марка од Шангај Дебелина 2мм од три лизгалки водич на фиоката ПАРАМЕТРИ НА ГОООД- 201-1 НЕТО ГОЛЕМИНА W700XD350XH660MM ДЕБЕЛИНА НА МАТЕРИЈАЛ 1.0-2.0mm ГОЛЕМИНА НА ПАКУВАЊЕ W710XD365XH360MM ...

 • Машински кабинети ZHC-101-3E

  Машински кабинети ZHC-101-3E

  Краток опис:

  HOTON MACHINERY CNC КОЛИЧКА ЗА АЛАТ ЗА КОМБИНАЦИЈА ZHC-101-3E Висококвалитетна CNC комбинирана количка за алат со држач за алат. да се осигура дека квалитетот на производот има голема помош.1.Стабилната структура и процесот на специјална површина обезбедуваат алатката в...

 • Машински кабинети ZHC-301-2

  Машински кабинети ZHC-301-2

  Краток опис:

  HOTON МАШИНИ КОМБИНИРАЊЕ КОЛИЧКА ЗА АЛАТ ТИП ZHC-301-2 1. Дупки за држач за алат 2. Модел ZHC-301-2 3. ГОЛЕМИНА НА ПАКУВАЊЕ: W810xD500xH920 4.BT30 со 48 парчиња;BT40 со 48 парчиња; BT50 со 40 парчиња 5. Може да избегне каков било судир меѓу држачите за алат, а потоа да ја задржи прецизноста и стабилен квалитет.ПАРАМЕТРИ НА ПРОИЗВОДИ МОДЕЛ ZHC-301/2 НЕТО ГОЛЕМИНА W810xD500xH920 ДЕБЕЛИНА НА МАТЕРИЈАЛ 1.0mm ГОЛЕМИНА НА ПАКУВАЊЕ W9...

Испратете ни ја вашата порака:

WhatsApp онлајн разговор!