Добредојдовте на нашата веб-сајтови!
 • Shaper машина B635A

  Shaper машина B635A

  Краток опис:

  Обликување МАШИНА ЗА МЕТАЛ цена 1.Shaping машина може вртење агол на табелата со хоризонтална и подигнете движат механизам; за планирање на коса рамнина, со тоа проширување на опсегот на употреба. 2.Planer храна систем користи механизам кам да ја прилагоди брзината на храна. Тоа е многу погодно за промена на стапката на хранење. 3.Shaping машина цена опремен со сечење безбедност агенции систем преоптоварување. ONC ...

 • Shaper машина BC6050

  Shaper машина BC6050

  Краток опис:

  Машини СОЗДАВАЊЕ МАШИНА Обработувам авион, жлебови и летвичка површина, формирајќи површина и така натаму. планер клупа може да се претвора агол на табелата со хоризонтална и подигнете движат механизам; за планирање на коса рамнина, со тоа проширување на опсегот на употреба. Shaper овен за директно и ниво по вежбање, одмор повеќе отколку што може да биде ограничено во вертикална ротација агол, и може да биде рачно извор ...

 • Shaper машина BC6063 / BC6066

  Shaper машина BC6063 / BC6066

  Краток опис:

  Стругалка СОЗДАВАЊЕ машина worktable може за ротирање агли, пак, тој е опремен со хоризонтална и кревање механизам за планирање коса рамнина која ја прошири својата користење на опсег. 2. Тоа е погодно да се прилагоди хранење и промена алатка патот со донесување камери механизам како систем за вовлекување. 3. shaper има инсталирано заштита од преоптоварување во системот за алатка патот, поради Карел ...

 • Shaper машина BC6085

  Shaper машина BC6085

  Краток опис:

  SHAPING MACHINE FOR METAL SHAPE   Is a general purpose shaping machine, suitable for plane, T groove, dovetail slot shaped surface planing. This machine has the advantages of good rigidity, high working efficiency, low cost and low cost. It is suitable for small and medium spare parts and batch processing. It is the first choice of machine tool. SPECIFICATIONS: MODEL BC6085 Max. ...

 • Shaper машина BC60100

  Shaper машина BC60100

  Краток опис:

  SHAPING MACHINE FOR METAL SHAPE 1 Optimize the principle of design, the machine is beautiful, easy to operate. 2 The vertical and horizontal guide rail is used for rectangular guide and the stability is better. 3 The use of advanced ultra - frequency quenching process, so that the machine's life longer. It is suitable for cutting all kinds of small parts of the plane, T type groove and forming...

 • Shaper машина BY60100C

  Shaper машина BY60100C

  Краток опис:

  СОЗДАВАЊЕ НА МАШИНАТА 1. машина се користи во различни сечење и формирање на рамна површина, погоден за еден и мала серија на производство. 2.Bed и други клучни делови на калење, вибрации стареење, супер аудио третман процес калење топлина, прави машината постабилен точност, подолг живот. 3. главен сечење на движење и движењето на храна се хидрауличен пренос, steple ...

Send your message to us:

WhatsApp Онлајн Chat!