China Folding Machine TSB 2060/2 Prodhues dhe Furnizues | Hoton
Mirë se vini në faqet e internetit tonë!

Folding TSB 2060/2

Përshkrim i shkurtër:

MANUAL STEET METAL BENDER FROM HOTON MACHINE FEATURES:   1. Our precision folding machine FSMS2020/2 is of a heavy type. 2. Its upper blade can be entirely folded. 3. This tool structure is suitable for processing box-shaped work pieces. 4. Our precision folding machine body features a steel plate welding structure. 5. Lever for the swivel movement of the bending beam 6. MAIN TECHNICAL PARAMETER Model Capacity(mm) Packing size Weight Length Thickness Angle TSB 2020/...


Detail Product

Produkt Tags

MANUAL STEET METAL Bender NGA Hoton MACHINE  TIPARET :

 

1. precision ynë makine kanate FSMS2020 / 2 është e një lloji të rëndë.

2. teh e saj e sipërme mund të përfshihej plotësisht.

3. Kjo strukturë mjet është i përshtatshëm për përpunimin e copa të punës kuti-formë.

4. precision Trupi ynë makine kanate përmban një strukturë saldim pjatë çeliku.

5. Llozi për lëvizjen kthyeshëm e rreze Bending

6. kryesore teknike PARAMETRI

model

Kapaciteti (mm)

madhësia Paketimi

peshë

gjatësi

Trashësia

kënd

TSB 2020/2

2020mm

2mm

0-135 °

280x71x150cm

1010 / 1220kg

80 "

14Ga

2230 / 2690kg

TSBS 2020/2

2020mm

2mm

0-135 °

280x71x150cm

1020 / 1230kg

80 "

14Ga

2250 / 2710kg

TSB 2060/2

2060mm

2mm

0-135 °

310x80x150cm

1750 / 1995kg

81 "

14Ga

3860 / 4400kg


  • Previous:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
    WhatsApp Online Chat!